F.A.Q.

поширені питання

Хто, де і навіщо повинен реєструватися?

Кожному викладачу і студенту КМРФ необхідно зареєструватися на двох платформах:

  1. Google Workspace

  2. Atoms

За допомогою цих двох платформ в коледжі буде організоване дистанційне та змішане навчання. Використання єдиного підходу спростить комунікацію викладачів та студентів, позбавить від зайвої роботи над організаційними питаннями.

Що дає реєстрація в Google Workspace?

Після реєстрації кожен студент і викладач коледжу на час навчання (роботи) отримає спеціальний профіль google виду surname.name@kmrf.kiev.ua - це логін корпоративного акаунту коледжу.

Цей профіль дозволяє користуватися електронною поштою в домені kmrf.kiev.ua, легко зв'язуватися один з одним, проводити відеоконференції, мати необмеженний обсяг хмарної пам'яті на Google Диску, спільно працюівати над документами і багато інших переваг. Але головне - доступ до дистанційних курсів коледжу у Classroom.

Чи можна використовувати особистий профіль google для доступу до дистанційних курсів?

Ні, не можна. Доступ до спільних контактів, календаря, дистанційних курсів та інших сервісів буде здійснюватися виключно через корпоративний аккаунт коледжу.

Як зареєструватися в Google Workspace?

Реєстрація здійснюється адміністратором на основі особистих даних, які зберігаються в коледжі.

Дізнайтеся у класного керівника ваш логін та увійдіть в систему з тимчасовим паролем: qwert1234# Під час першого входу вам буде запропоновано створити постійний пароль. Також, після входу в акаунт необхідно додати особисті дані - номер телефону та адресу резервної електронної пошти. Це дані використовуються у випадку необхідності відновлення паролю.

Якщо ви викладач напишіть лист cherniavska.olga@kmrf.kiev.ua

Що робити, якщо не знаю/забув пароль або логін аккаунта коледжу?

Якщо ви забули свій логін - зверніться до класного керівника, якщо ви забули пароль - відновіть його самостійно за допомогою вказаної раніше адреси електронної пошти або номеру телефона. В інших випадках, напишіть лист з описом проблеми на адресу cherniavska.olga@kmrf.kiev.ua

Що дає реєстрація в Atoms?

Atoms - це електронний щоденник та журнал. В умовах дистанційного навчання - це зручний спосіб викладачу фіксувати оцінки студентів за виконані роботи, а студентам і їх батькам - їх дізнаватися.

Як зареєструватися в Atoms?

Якщо ви студент - спитайте код реєстрації у класного керівника.

Якщо ви викладач - запитайте код реєстрації в групі Співробітники КМРФ у viber або напишіть лист cherniavska.olga@kmrf.kiev.ua

Для реєстрації використовується адреса електроної пошти.

Як увійти в систему Atoms?

Перейдіть за посиланням https://atoms.ua/ , натисніть кнопку Вхід та введіть свію електронну пошту та пароль, який ви вказували при реєстрації.

Якщо ви реєструвалися як студент, то після входу ви побачите свої оцінки.

Якщо ви реєструвалися як викладач, то вам будуть доступні журнали дисциплін, які ви викладаєте.

Що буде, якщо не реєструватися на жодній платформі?

Якщо студент не буде зареєстрований в системі Google Workspace, то під час дистанційного навчання він не буде мати доступу до дистанційних курсів і виконання завдань, тому буде вважатися таким, що не приступив до навчання з віповідними наслідками.

Якщо студент самостійно не зареєструється в Atoms, то він буде зареєстрований автоматично адміністрацією коледжу, але в такому випадку доступу до оцінок мати не буде.

Як приєднатися до курсу в Classroom?

Ознайомтеся з інструкцією за посиланням.

Як в Classroom відправити виконане завдання викладачу на перевірку?

Ознайомтеся з інструкцією за посиланням.

Викладач запланував відеолекцію, як до неї приєднатися?

Ознайомтеся з інструкцією за посиланням.