Як відправити завдання на перевірку викладачу у Classroom?

  1. Увійдіть в свій аккаунт та відкрийте додаток Classroom.

  2. У вікні додатку натисніть на плитку дисципліни, завдання по якій ви хочете виконати:

Зверніть увагу!

Для того, щоб переглянути список всіх завдань, які очікують на виконання, натисніть посилання Список заданий.

Якщо перейти за посиланням Календарь, то можна побачити всі призначені завдання по дням тижня на сітці календаря.

3. На сторінці курсу перейдіть на вкладку Задания, оберіть завдання, яке ви хочете виконати та натисніть кнопку Посмотреть задание :

4. Ознайомтеся з текстом завдання. Для того, щоб виконати його натисніть кнопку Добавить или создать:

5. Якщо викладачем у завданні не обговорено інше, то оберіть пункт Документы. Саме цей спосіб виконання дозволить викладачу коментувати ваше завдання:

6. У вікні додатка Документи виконайте завдання. Зберігати документ не потрібно, після закінчення роботи просто закрийте вкладку документа в браузері:

7. Після виконання завдання його необхідно відправити викладачу на перевірку. Для цього у вікні завдання натисніть кнопку Сдать:

8. Після перевірки робота може бути оцінена або повернута на доопрацювання (в такому випадку вона залишиться в списку призначених завдань). Викладач може залишити особистий коментар до роботи або коментар до конкретної частини завдання:

9. Переробіть завдання з урахуванням зауважень викладача та знову натисніть кнопку Отправить еще раз, щоб відправити завдання на перевірку.

10. Якщо викладач зарахував завдання та виставив оцінку, то значок завдання змінить колір з синього на сірий та в нього з'явиться статус С оценкой. Виставлена оцінка відображається під заголовком завдання:

зверніть увагу!

Якщо викладач в завданні наголосив, що відповідь необхідно відправити у вигляді файлу або фото, то в меню кнопки Добавить или создать необхідно обрати пункт Файл та завантажити готовий файл з комп'ютера.