Як провести відеозустріч?

  1. Увійдіть в свій профіль.

  2. Домовтеся зі студентами про день і час відеозустрічі будь-яким зручним способом. Наприклад, додайте подію у календар студентів. Для цього відкрийте додаток Календар:

Оберіть день зустрічі, надрукуйте заголовок, оберіть час, введіть назву групи та натисніть кнопку Зберегти:

Студенти обраної групи отримають запрошення на відеозустріч та зможуть додати її у свій календар.

3. В призначений час перейдіть в додаток Classroom, увійдіть в курс групи, з якою запланована зустріч та натисніть на посилання в заголовку курсу:

Якщо ви організовуєте відеозустріч в цьому курсу вперше, то заголовок курсу буде мати наступний вигляд:

В цьому випадку натисніть Створити посилання Meet, дочекайтеся генерації посилання, встановіть перемикач Відображається для студентів в потрібне положення та натисніть кнопку ОК:

4. Після натискання на посилання в окремому вікні відкриється додаток Google Meet. Щоб розпочати відеозустріч натисніть кнопку Приєднатися зараз.

Корисна порада

Не відображайте посилання на відеозустріч для студентів, якщо ви плануєте вести відеозапис. В цьому випадку, запис буде збережений на Google Диску того, хто перший приєднався. Щоб гарантовано бути першим в зустрічі краще спочатку запустити відеозустріч, а потім включити видимість посилання для студентів.

Для включення або виключення відображення посилання для студентів натисніть на сторінці курсу кнопку Налаштування та в розділі Meet встановіть перемикач в потрібне положення:

5. При необхідності, під час відеозустрічі можна відключити мікрофон або камеру. Для цього призначені відповідні кнопки в нижній частині екрану:

6. Для того, щоб продемонструвати матеріали, відкриті на вашому екрані виконайте наступну послідовність дій:

Натисніть кнопку Розпочати презентацію зараз --> Весь ваш екран. Оберіть екран, який необхідно показати та натисніть кнопку Поділитися. Дочекайтеся появи повідомлення Ви показуєте презентацію для всіх та відкривайте матеріали, які ви хочете продемонструвати.

Для того, щоб завершити демонстрацію вікна екрану, поверніться у вкладку відеозустрічі на натисніть кнопку Зупинити презентацію.

7. Для того, щоб розпочати відеозапис конференції, натисніть кнопку Інші опції та оберіть пункт Записувати зустріч:

Не забудьте натиснути кнопку Припинити запис по закінченню зустрічі. Запис буде збережений в папку Meet Recordings на вашому Google Диску.

8. Для завершення відеозустрічі натисніть кнопку Завершити дзвінок:

Додатковий матеріал

  1. Подивіться відео про під'єднання до відеозустрічі через Classroom.

  2. Ознайомтеся з інструкцією в довідковій системі Google.