Оцінювання роботи студента

  1. Увійдіть в свій акаунт та перейдіть в додаток Classroom.

  2. Клацніть на плитку дисципліни, завдання з якої ви хочете перевірити, перейдіть на вкладку Завдання, натисніть на заголовок завдання та клацніть на область, де написана кількість зданих робіт:

Зверніть увагу!

Якщо у вікні додатку Classroom натиснути кнопку На перевірку, то ви побачите загальний список завдань з усіх ваших курсів, що очікують на перевірку:

3. Перед вами відкриється вікно, в лівій частині якого знаходиться список студентів, розділений по категоріям: Здано, Призначено, Оцінено, а в центральній частині - плитки завдань студентів відповідної категорії.

У випадаючому списку оберіть категорію Здано, щоб побачити роботи студентів, надіслані на перевірку:

4. Натисніть на плитку роботи студента, його робота відкриється в іншій вкладці:

5. Перегляньте роботу студента. При необхідності додайте коментар. Коментарі до роботи можна лишити двома способами:

  • коментар до всієї роботи;

  • коментар до місця в документі.

Для того, щоб залишити коментар до всієї роботи, надрукуйте текст в області Приватний коментар та натисніть кнопку Опублікувати:

Для того, щоб залишити коментар до частини роботи, виділіть місце в документі, коментар до якого ви хочете залишити та натисніть кнопку Додати коментар. Напишіть коментар та натисніть кнопку Додати коментар:

Зверніть увагу! Коментарі до частини роботи можна залишати тільки в документах Google.

6. Після перевірки роботу можна повернути студенту на доопрацювання або повернути з оцінкою. Надрукуйте оцінку або залиште поле Оцінка порожнім (у випадку необхідності доопрацювання) та натисніть кнопку Повернути, щоб студент зміг дізнатися про результат своєї роботи.

7. Закрийте вкладку роботи студента та перейдіть до перевірки наступної роботи.

Додатковий матеріал

  1. Переглянте відеоурок про оцінювання завдань в Google Classroom від Стечкевича О.О., кандидата пед. наук, доцента кафедри педагогіки та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка»

  2. Ознайомтеся з інструкцією в довідковій системі Google.